KONST / Litografier / Färglitografi 13602577
nr 1360 2577
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 108/110. Motivet: 21x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 november 2020
kl 20:34:39
200 kr
300 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson